Ansatte


office

Geir Skaar

Daglig Leder

Epost: geir@kontorsystemer-as.no
Telefon: 92090046

office

Torbjørn Olsen

Salgssjef Kontormaskiner

Epost: olsen@kontorsystemer-as.no
Telefon: 93032055

office

Britt Martinsen

Administrasjon

Epost: britt@kontorsystemer-as.no
Telefon: 70171860

office

Roy Knotten

Tekniker

Epost: roy@kontorsystemer-as.no
Telefon: 92035352

office

Kent Eivind Skarshaug

Tekniker/Møbelmontør/Lager

Epost: kent@kontorsystemer-as.no
Telefon: 92090804

office

Erik Skaar

Salgssjef Kontormøbler

Epost: erik@kontorsystemer-as.no
Telefon: 92084888

office

Ståle Helgesen

Servicesjef

Epost: staale@kontorsystemer-as.no
Telefon: 92249195

Bilderesultat for employee icon

…….

…. ……

Epost: ……
Telefon: ……

office

André Larsen

Tekniker

Epost: andre@kontorsystemer-as.no
Telefon: 92090072

Rekvisita bestilling

Fyll ut skjema under for å sende oss en bestilling. Vi tar kontakt på telefon for videre behandling.