Ansatte


office

Geir Skaar

Daglig Leder

Epost: geir@kontorsystemer-as.no
Telefon: 92090046

office

Torbjørn Olsen

Salgssjef, Kontormaskiner og Kaffe

Epost: olsen@kontorsystemer-as.no
Telefon: 93032055

Ida Kvamme

Administrasjon

Epost: ida@kontorsystemer-as.no
Telefon: 70171860

office

Roy Knotten

Tekniker

Epost: roy@kontorsystemer-as.no
Telefon: 92035352

Navn

Tittel

Epost:
Telefon:

office

Erik Skaar

Salgssjef Kontormøbler

Epost: erik@kontorsystemer-as.no
Telefon: 92084888

office

Ståle Helgesen

Servicesjef

Epost: staale@kontorsystemer-as.no
Telefon: 92249195

Kjell Duber Tangen

Salgskonsulent

Epost: kjell@kontorsystemer-as.no
Telefon: 97142868

office

André Larsen

Tekniker

Epost: andre@kontorsystemer-as.no
Telefon: 92090072

Rekvisita, toner og kaffe bestilling

Fyll ut skjema under for å sende oss en bestilling. Vi tar kontakt på telefon eller e-post for videre behandling.